O nas

About Us

Belweder - pokoje i apartamenty

Serdecznie witamy w Perle Beskidu – miejsca pozytywnej energii bijącej ze źródeł: białej i czarnej Wisełki. To tu, bierze swój początek królowa polskich rzek Wisła. Właśnie dlatego, specjalnie dla Państwa stworzyliśmy miejsce wyjątkowe: „BELWEDER” - Wypoczynek... Smak... Elegancja... Obiekt przepięknie usytuowany w paśmie gór Beskidu Śląskiego, przy drodze na skocznię im. Adama Małysza. Z jednej strony rzeka Wisła i bulwar do centrum miasteczka, z drugiej zaś góry i wyciągi dla wielbicieli „białego szaleństwa”.

Awesome Image
Awesome Image

Do dyspozycji gości „BELWEDERU” oddajemy:

 • pokoje z łazienkami i telewizją satelitarną – łącznie na 42 osoby
 • tarasy widokowe przy pokojach
 • salę jadalną (przygotowujemy śniadania i obiadokolacje)
 • salę klubową z kominkiem, bilardem i TV
 • kącik i plac zabaw dla dzieci
 • taras dolny z możliwością grillowania i ogniska (stoliki, parasole), latem basen dla dzieci
 • bezprzewodowa sieć Wi-Fi
 • pomieszczenie do przechowywania nart i rowerów
 • monitorowany i zamykany parking

Dodatkowo zajmujemy się organizowaniem:

 • konferencji i szkoleń – kameralna sala dla grupy do 30 os.
  imprez okolicznościowych – małe obiady weselne, bankiety, imieniny, uroczystości rodzinne, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wiele innych
  degustacje potraw i smakowitych trunków
 •  

Atrakcje:

 • quady, kuligi białe i zielone, wieczorki z kapelą góralską, górskie wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim.

Przelew zadatku prosimy przesyłać na :

Belweder

ul. Wyzwolenia 48

43-460 Wisła

nr konta: 14 1940 1076 4704 6974 0000 0000

wpisując w tytule swoje imię, nazwisko oraz termin rezerwacji.


Warunki rezerwacji w naszym obiekcie:

Gwarancją potwierdzenia rezerwacji jest 40% zadatek wpłacony na nasze konto w ciągu 4 dni od wstępnej rezerwacji. Nie dokonanie przelewu bez uprzedniego poinformowania nas o opóźnieniu, upoważnia nas do anulowania rezerwacji. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w zarezerwowanym przez Państwa terminie lub wyjazdu wcześniej z przyczyn od nas niezależnych, zadatek nie podlega zwrotowi i należność za pobyt nie ulega zmianie.

Można dokonać zmiany terminu wcześniej zadatkowanego tylko jeden raz. Nowy termin musi być wykorzystany jeszcze w tym samym roku. W przypadku nie wykorzystania nowego terminu, zadatek przepada. Przeniesienie terminu rezerwacji ważne jest tylko przy wcześniejszym (min. 3 tygodnie) poinformowaniu nas o zmianie owego terminu rezerwacji.

Zwrot zadatku jest możliwy tylko przy anulowaniu rezerwacji na min. 4 tygodnie przed planowanym Państwa przyjazdem. Przy ofertach w wysokim sezonie min. 6 tygodni. Przy ofertach świątecznych i noworocznych, zadatek nie podlega zwrotowi.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.

Przyjazdy do godziny 16:00, a w razie późniejszego przyjazdu prosimy o poinformowanie. W razie nie poinformowania nas o opóźnionym przyjeździe najpóźniej do godziny 17:00 zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia rezerwacji. Przepraszamy, ale zadatek nie podlega wtedy zwrotowi